AKCIÓS Gaspardo HS kultivátor!

Festett kivitelben: 2 850 000+27%ÁFA
INOX kivitelben: 3 090 000 +27% ÁFA

TYM traktorok

Tekintse meg kínálatunkat a kimagasló minőségű TYM traktorokból!

Pénzügyi ügyintéző- Miskolcon

2018-04-26 10:44

Pénzügyi ügyintézőt keresünk miskolci telephelyünkre.

Feladata a szállítói, vevői számlák rögzítése. Bankmozgások rögzítése. Készletmozgások rögzítése, Ügyviteli feladatok ellátása.
Saját komplex ügyviteli rendszer (Szinva-Comp) segíti a feladatok elvégzését.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a job@szalagro.hu címen.

Területi gépértékesítés vezető: Észak és Dél-Alföld térség

2018-04-26 10:43

Feladatok:

  • mezőgazdasági gépek értékesítése Békés, Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyékben
  • aktív kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
  • új vevők felkutatása
  • árajánlatok készítése, megrendelések nyomon követése
  • tevékenységhez köthető adminisztratív feladatok ellátása
  • szakmai kiállításokon való aktív részvétel

Elvárások:

Területi gépértékesítés vezető: Dél-Alföld térség

Feladatok:

  • mezőgazdasági gépek értékesítése Bács-Kiskun és Csongrád megyékben

Elvárások:

  • kereskedelmi tapasztalat
  • ‘B’ kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság
  • kiváló kommunikációs készség